Kontaktní terapie pro osoby s parafilní preferencí

Proč podstoupit terapii:

Dlouhodobější specializovaná terapeutická spolupráce může vést k výraznému zkvalitnění života, duševního zdraví, sociálního fungování a k účinnému zvládání sexuálních představ, impulsů a chování. Náš tým je vyškolen v nejnovějších, mezinárodně doporučovaných postupech integrujících efektivní psychoterapeutické, preventivní a sexuologické postupy určené pro osoby s parafilní preferencí a jejich blízké.

Jak probíhá terapie:

Terapie probíhá formou pravidelných skupinových či individuálních setkání, v případě potřeby je možno zařadit i partnerskou terapii. Běžná délka spolupráce je 1 – 1,5 roku a probíhá s týdenní nebo dvoutýdenní frekvencí. V současnosti se s klienty setkáváme v prostorách projektu Parafilik na adrese Psychiatrická nemocnice Bohnice – pavilon 19, Ústavní 91, Praha 8, 181 00, ve výjimečných případech (např. nouzový stav) umožňujeme on-line terapii pomocí chráněné platformy Cisco Webex. Neváhejte nás kontaktovat z celé ČR.

Terapie je v současnosti poskytována bezplatně a anonymně a podléhá mlčenlivosti. Pro více informací o anonymitě a oznamovací povinnosti klikněte ZDE

Jak se přihlásit do terapie:

Prostřednictvím emailu parafilik@nudz.cz,

prostřednictvím přihlašovacího formuláře ZDE

Náš terapeut zjistí v krátkém úvodním rozhovoru (prostřednictvím telefonu, on-line nebo emailu), co vás tíží a zda a v jaké formě vám můžeme terapeutické služby nabídnout. Pokud ne, přesměrujeme vás na jinou vhodnou pomoc. V případě že ano, budete pozváni na další individuální schůzku/y s terapeutem a dohodnete se na možnostech další spolupráce. Neváhejte nás kontaktovat z celé ČR.

V případě dohodnutého online setkání skrze platformu Cisco Webex prosím postupuje podle instrukcí, které naleznete ZDE.

Podpůrné poradensko-terapeutické konzultace pro blízké osoby

Můžeme vám pomoci porozumět sexuální preferenci vašeho blízkého, vyrovnat se se situací a účinně ji zvládat a naučit se s blízkým otevřeně komunikovat a nastavovat hranice. Naše pomoc je zdarma a zcela anonymní – více informací k ochraně osobních údajů naleznete ZDE (Oznamovací povinnost)

Konzultace probíhají formou skupinových či individuálních setkání, v případě potřeby je možno zařadit i partnerskou terapii. Běžná délka spolupráce je 1 – 1,5 roku a probíhá obvykle s dvoutýdenní frekvencí. V současnosti se s klienty setkáváme v prostorách projektu Parafilik na adrese Psychiatrická nemocnice Bohnice – pavilon 19, Ústavní 91, Praha 8, 181 00, ve výjimečných případech (např. nouzový stav) umožňujeme on-line terapii pomocí chráněné platformy Cisco Webex. Neváhejte nás kontaktovat z celé ČR.

Jak se přihlásit:

Prostřednictvím emailu parafilik@nudz.cz,

prostřednictvím přihlašovacího formuláře ZDE

Náš terapeut zjistí v krátkém úvodním rozhovoru (prostřednictvím telefonu, on-line nebo emailu), co vás tíží a zda a co vám můžeme nabídnout.