Projekt Parafilik

Krizová intervence | +420 317 071 668

Po + St 9:00 - 12:00 / Út + Čt 13:00 - 16:00

V týdnu od 28. do 30. 11. 2022 z personálních důvodů
rušíme provoz krizové linky.

Nevím co jsem(myslím moje orientace)


16. května 2021

Dobry den.Mám takový menší problém.No,jak to říct.Ve 12 nebo 13 letech jsem byl na táboře kde jsem začal uvažovat jestli nejsem gay.Ne že by me kluci přitahovali to neříkam ok ale prostě jsem nad tím začal premýšlet.Nějak měsíc potom jsem začal uvažovat jestli nejsem gay a co se mi líbí víc.samozřejmě se mi líbili holky víc.DLouhou dobu jsem masturboval rok co rok nad holkama(vzdycky se mi líbili holky už od mala)a bavilo mě to a kluci sse mi hnusili.Byl jsem taky zamilovanej do jedný holky,která mě zaujmala natolik že jsem to musel říct kamarádovi.Problém byl že jsem ji chtěl jako kamaradku protože jsem se bál.Jednoho dne ale přišla taková vtipná věc,že v TV dávalo něco co jsem nechtel.dva týpci tam souložili.Sice ano přišlo me to hrozný ,ale to co jsem čekal,že je dávno za mrtvé se vrátilo a furt mi to koluje v hlavě jako bumerang.jsi gay nejsi gay jsi nejsi.furt dokola.Nepodporuju žádnou LGBT nekoukám na gay porno a nikdy jsem s klukem nechodil.Proto nevím co jsem.Je mi 15 kdyžtak


Poradce

Dobrý den,

děkujeme za Váš dotaz. Lidská sexualita je složitá a může se například stát, že i člověka s převážně heterosexuální orientací někdy vzruší nějaký homosexuální podnět. Tedy pokud Vás například jednou vzrušil film se souloží dvou mužů, neznamená to, že jste homosexuál. A i kdybyste homosexuál byl, neříká to o Vás nic špatného.

To, co píšete, naznačuje spíše heterosexuální orientaci (masturbujete s představou dívek, zamiloval jste se do dívky). Navíc jste ve věku, kdy je přirozené se ve své sexualitě nevyznat a ujasňovat si, co je pro člověka vzrušující. Zkoumání vlastní orientace je normální a většina lidí ve svém životě podobné myšlenky zažije.

Pokud byste si o tomto tématu chtěl promluvit, můžete kdykoliv zdarma a anonymně zavolat na Linku bezpečí na čísle 116 111, případně se obrátit na jejich chat (https://www.linkabezpeci.cz/sluzby/chatuj-s-nami/), kde Vás vyslechnou a dají Vám více informací.

Tým projektu Parafilik