Projekt Parafilik

Krizová intervence | +420 317 071 668

Po + St 9:00 - 12:00 / Út + Čt 13:00 - 16:00

V týdnu od 28. do 30. 11. 2022 z personálních důvodů
rušíme provoz krizové linky.

Nedosažitelný orgasmus, žen


2. června 2021

Dobrý den, mám celkem velký poblém s dosažením orgasmu. Vždy, když mně partner dráždí klitoris, blaho se stupňuje a v určitém okamžiku se vždy krásné pocity zastaví a následná stimulace je již nepříjemná. Po této akci už nejsem schopna dál jakkoliv pokračovat v intimní chvilce. Bojím se, že to partner nese velmi špatně, mluvíme o tom, ale on se s ničím podobným nesetkal. Je sice chápavý, ale vidím na něm, že ho to trápí.
Prosím o laskavou radu, co s tím.
Děkuji Mirka


Poradce

Dobrý den,

děkujeme za Váš dotaz. Je velmi dobré, že o tom s partnerem komunikujete. Bohužel neuvádíte mnoho věcí, které by mohly pomoci k rozebrání Vaší situace. Důležité například je, jaké máte zkušenosti s dosahováním orgasmu z minulosti (například sama, při masturbaci). Z těchto zkušeností je pak možné vycházet v rámci společných partnerských aktivit.

Pokud byste nemohla dosáhnout orgasmu vůbec, je na místě to zkonzultovat například se sexuoložkou. Kdybyste potřebovala, můžeme Vám pomoci s hledáním takového kontaktu.

Pokud Vás toto téma bude nadále trápit, je na místě vyhledat párového terapeuta, u kterého budete moci v bezpečném prostředí s partnerem probrat, co každého z Vás na této situaci nejvíce trápí a co by pro Vás bylo přijatelným řešením.

Držíme Vám palce,

tým projektu Parafilik