Projekt Parafilik

Krizová intervence | +420 317 071 668

Po + St 9:00 - 12:00 / Út + Čt 13:00 - 16:00

Asi fobie?


11. června 2021

Dobrý den,chci se svěřit s jedním svým problémem.Dost me trápí můj sexuální život,není totiž žádný,mám obavy ze sexu který doprovází uzkosti,neschopnost se uvolnit,jakoby mi doteky měli být nepříjemné spíše,než příjemné od cizích, vlastní doteky mi nevadí,takže s masturbací problém nemám.Mám obavy o svou budoucnost,nevím co mám dělat,kam jít s problémem, jestli je vůbec řešitelný, už mě ty noci o samotě pouze s mojí rukou nebaví.Díky že se můžu zde svěřit


Poradce

Dobrý den,

děkujeme za Váš dotaz. Víme, že je těžké začít takové problémy řešit a je skvělé, že jste k tomu udělal/a první krok. Jedná se o složitou, ale řešitelnou situaci. Úzkost, obavy a potíže s uvolněním, jsou témata, se kterými je dobré pracovat v individuální psychoterapii. Lze tam o nich mluvit v bezpečném prostředí, pochopit, z čeho pramení, a pracovat s nimi tak, aby Vás neomezovaly. Pokud chcete, můžeme Vám pomoci s hledáním terapeuta, stačí, když nám napíšete (buď přímo sem do poradny, nebo na e-mail parafilik@nudz.cz) v jakém regionu byste pomoc potřeboval.

Pokud by pro Vás byla návštěva terapeuta velký krok, můžete začít o problémech mluvit s odborníky i anonymně prostřednictvím krizových linek, například na Lince první psychické pomoci na čísle 116 123.

Přejeme vše dobré,

tým projektu Parafilik