Projekt Parafilik

Krizová intervence | +420 317 071 668

Po + St 9:00 - 12:00 / Út + Čt 13:00 - 16:00

Emoční nestabilita a pedofilie


21. června 2021

Je mi 18 let, chápu, že už jsem dospělý, ale přitahují mě holky kolem 12-15 věku.. Nevím proč, nechci být s lidmi kolem mého věku.. Sám si připadám jako dítě, nikdy jsem se necítil jako dospělý. Vím, je to špatně, není to normální, měl bych se jít léčit...
Ale ono mám stres, nelíbí se mi to být s lidmi kolem mého věku, protože dospělí lidé už nemají takovou fantazii jako děti, a já mám fantazii dost. Bohužel, uvědomuji si to, ale potřebuji pomoc.. Ale nemůžu dát sbohem mé přítelkyni.. Které je 14, chápe to, respektuje mě... Zase se pořád hádáme, několikrát mi dala košem... Trpím emoční nestabilitou, asi už 4-5 let, občas ty naše konflikty nezvládám, kolikrát ji urazim anebo jsem v depresi a žádám jí, aby se mi vrátila zpět. Pak vyhrožuji že se zabiji, protože ona je ta jediná co mě drží při životě...
Už jsem to kolikrát plánoval, ukončit ten vztah.. Ale já prostě nemůžu, prostě to nejde..
Pak nikoho nemám... Jsem pak sám a nic nedělám, brečím celý dny, nespím, nejím..
Často ze srandy ji poprosím o nahé fotky, není blbá.. Nepošle je, což je dobře..
Už jsem viděl nahé dítě, je mi z toho zle..
V minulosti mě vzrusovali mrtvoly. Hodně jsem chodil na hřbitov.. Ještě mě vzrušuji jakžtakž, ale vztah s ní spíše že mě udělalo pedofila.. Ještě je to cizinka..
Nevím, už, co s sebou, nesnáším se. Jsem netvor, raději bych umřel.... :(


Poradce

Milý tazateli,
velmi si vážím, že se na nás obracíte. Je mi líto, že máte takové trápení.
V 18 letech je ještě brzy na definitivní diagnózu pedofilie nebo emoční nestability. Pravděpodobnost, že Vás toto prožívání bude provázet v nějaké podobě po celý život, je však velká. Emoční výkyvy, které popisujete, se u emoční nestability vyskytují, a pocit, že Vám jsou děti bližší než vrstevníci, je často jedním ze znaků pedofilní preference.
S myšlenkami na smrt a odsuzováním sebe sama se u lidí, kteří se vyrovnávají s komplikovanou sexualitou, setkáváme často. Není to jednoduchý úkol a určitě je na místě se v této situaci obrátit na odbornou pomoc. Kdybyste měl zájem, můžete se přihlásit do našeho programu (Mail: parafilik@nudz.cz<mailto:parafilik@nudz.cz>; Tel: +420 777 485 445 v pracovní dny 9:00-11:30). Zde bychom měli víc prostoru prozkoumat Vaši sexualitu a pomoci Vám najít cestu ke spokojenějšímu životu. V případě akutní krize můžete využít krizovou linku našeho projektu (Tel: +420 703 305 317 v pracovní dny 12:30-15:30) nebo nonstop linku první psychické pomoci (Tel: 116 123), se kterou spolupracujeme.
Velmi oceňuji Vaši otevřenost i poznámku, že je dobře, že Vám přítelkyně odmítá poslat své intimní fotografie. Zde cítím povinnost připomenout, že fotografie dítěte do 18 let je považována za dětskou pornografii, jejíž výroba i šíření je trestné, a že i návrh sexuálního kontaktu dítěti mladšímu 15 let je hodnocen jako trestný čin (paragraf 192, 193 a 187 trestního zákoníku).
Přeji hodně sil při vyrovnávání se s Vašimi životními úkoly a bude nás těšit, když se potkáme na programu,

Tým projektu Parafilik