Projekt Parafilik

Krizová intervence | +420 317 071 668

Po + St 9:00 - 12:00 / Út + Čt 13:00 - 16:00

Sperma/preejakulát


8. prosince 2021

Dobrý den, chci se zeptat, četl jsem na netu že pokud se udělám do kalhot a nechám to v kalhotech delší dobu mohu mít chlamydie či jiné problémy, tuto praktiku jsme se od naučil a začal více dbát o hygienu ať už při masturbaci či souloži s partnerkou.

Avšak mi stále není jasné co s preejakulát, jsem mladý a tak se mi často stává že při pouhém mazlení s přítelkyní, či jen když třeba si zběžně kouknu porno bez masturbace, či myšlence na něco více lechtivého že mám mokro v trenírkách, tvz. kapičky lásky, mohu z toho mít stejný problémy jako když bych se udělal a nechal si v kalhotech zaschnout sperma, nebo táto tekutina je v tomhle ohledu neškodná a mohu ji nechat uschnout bez sprchy?

Děkuji za odpověď


Poradce

Dobrý den,

situace, kterou popisujete v druhém odstavci, je neškodná, samozřejmě za dodržování obvyklých hygienických návyků, jako je pravidelné mytí a pravidelné a časté měnění spodního prádla za čisté. Pokud byste měl i tak pocit, že trpíte například kožními obtížemi, doporučujeme Vám, abyste je zkonzultoval se svým praktickým lékařem, případně následně se specialistou.

Přejeme vše dobré,

tým projektu Parafilik