Gerontofil

18. dubna 2022

Dobrý den, obávám se, že můj přítel je gerontofil. Nevím jak to mám řešit a obávám se, že se to ani nijak řešit nedá. Poraďte mi prosím, jak se mám v této situaci zachovat.

bohužel neuvádíte ve svém dotazu mnoho podrobností - ani o tom, jak jste usoudila, že Váš partner je gerontofil, ani jaké to má dopady do Vašeho vztahu. Samotná preference se měnit nedá, nicméně s chováním a prožíváním člověka je možné pracovat, pokud on sám chce.

Pokud byste si o této situaci potřebovala promluvit, jsme Vám k dispozici, můžete zavolat na telefonní číslo +420 317 071 668 v následujících termínech: pondělí a středy mezi 9 a 12 hodinou, úterý a čtvrtky mezi 13 a 16 hodinou a můžete si promluvit s jedním z našich terapeutů přímo bez další předchozí domluvy, případně se můžeme domluvit na online setkání - všechny námi nabízené služby jsou zdarma a anonymní.

Ozvat se nám samozřejmě může i Váš partner, pokud sám bude chtít. Jsme tu pro Vás oba,