Projekt Parafilik

Krizová a poradenská linka (SexHelp: Parafilik) na tel. 317 071 668  | 

Po 9 – 21h / Út 9-17 / St 13-21 / Čt 9 – 17h / 13-17

Přitahují mě psychiopati


13. května 2022

Dobrý den,
Chci se spíš svěřit, ale asi by se mi i hodil názor na to všechno. Jde o to, že už od dob co jsem byla teenager (je mi teď 23) se aktivně zajímám o sériové vrahy, horor a podobně. Až nedávno jsem si ale přiznala to, že mě vzrušují nebezpeční muži. Měla jsem půl roku sexuální vztah s klukem, který se otevřeně přiznával k tomu, že je neonacista. Vzrušovalo mě, když mluvil o tom, že by mu nedělalo problém někoho zabít. Navíc když jsem sama, koukám se na scény ze seriálu, kde postavy psychopaticky zabijí lidi a pak jdu masturbovat…Vždycky se cítím strašně, když tohle udělám. Je to problém, který mě opravdu trápí a bojím se toho, že by to mohlo ohrozit můj současný vztah. Sklony k masochismu mám zhruba rok od toho co jsem začala sexuálně žít. Takže 8 let. Nechci aby to v budoucnu byl stále větší problém ale dělám to už tak strašně dlouho a nevím jak se toho zbavit. Normální sex nebo pornografie mi připadá jako nuda, nikdy mě to nedokáže vzrušit tolik, jako když mi někdo způsobuje bolest a má mě pod svou nadvládou.

Děkuji za odpověď.


Poradce

Dobrý den,

je dobře, že jste se na nás obrátila a nezůstala na své myšlenky a pocity sama. Z Vaší zprávy si nejsme jisti, co je tím dotazem, na který chcete odpověď. Píšete, že se bojíte, aby Vaše chování neohrozilo Váš partnerský vztah, neuvádíte však, zda své masochistické tendence ve vztahu máte možnost projevit, zda s partnerem o těchto tématech komunikujete, a tak dále... S každým chováním lze pracovat a odnaučit se ho, pokud jste k tomu motivovaná. Nejlepším způsobem k tomu pak je terapeutická spolupráce, ve které si ujasníte své priority a najdete způsoby, jak pracovat se svým chováním.

Pokud byste si o tom chtěla promluvit, ubezpečit se, že z toho v budoucnu nevznikne větší problém a hledat možnosti, jak se ve Vaší situaci můžete zachovat, můžete nám zavolat na telefonní číslo +420 317 071 668 v následujících termínech: pondělí a středy mezi 9 a 12 hodinou, úterý a čtvrtky mezi 13 a 16 hodinou a kde si lze promluvit s jedním z našich terapeutů přímo bez další předchozí domluvy.

Jsme tu pro Vás,

tým projektu Parafilik