Projekt Parafilik

Krizová a poradenská linka (SexHelp: Parafilik) na tel. 317 071 668  | 

Po 9 – 21h / Út 9-17 / St 13-21 / Čt 9 – 17h / 13-17

Jsem úchylná?


20. května 2022

Dobrý den, mám takový dotaz. Úplně nevím co s mými pocity dělat. Vzrušuje mě představa znásilnění, škrcení a usmrcení, ale s tím, že já jsem ta oběť.. ne ten kdo to provádí. Nikdy jsme Myslíte, že i s tímto bych měla něco dělat? Nebo pokud to nikomu neubližuje mám to tak nechat?


Poradce

Dobrý den,

je dobře, že na své myšlenky nezůstáváte sama. Důležité pro Vás může být slyšet, že mnoho lidí je vzrušováno představami, jejichž realizace by je ve skutečnosti nevzrušila. Zda s tím něco dělat nebo ne, je otázka pro Vás - limitují nebo ohrožují Vás tyto představy nějak v osobním nebo partnerském životě?

Ve své sexualitě může být někdy složité se vyznat. Kdybyste potřebovala toto téma s někým anonymně probrat, stačí zavolat na číslo +420 317 071 668 v následujících termínech: pondělí a středy mezi 9 a 12 hodinou, úterý a čtvrtky mezi 13 a 16 hodinou a můžete si promluvit s jedním z našich terapeutů přímo bez další předchozí domluvy - během tohoto rozhovoru si můžete ujasnit, jak to máte s věcmi, které Vás vzrušují a jak to udělat, abyste své fantazie mohla prožívat bezpečně.

Jsme tu pro Vás,

tým projektu Parafilik