Projekt Parafilik

Krizová a poradenská linka (SexHelp: Parafilik) na tel. 317 071 668  | 

Po 9 – 21h / Út 9-17 / St 13-21 / Čt 9 – 17h / 13-17

Asi sadismus?


20. května 2022

Dobrý den… takže je mi 16 a už mě tak 3 roky vzrušují představy na to, když kluci trpí psychicky dlouhodobě a zapojují do toho například i řezání a jiné další sebedestruktivní věci + třeba i hladovění nebo obtěžování daného člověka v bezvědomí/spánku.
Už tak nějak odjakživa to k tomuhle možná směřovalo i v dětství - různé bezdůvodné ponižování a bitky se slabšími kluky… ale nabralo to úplně jiných rozměrů ve 13 letech po přečtení korejského komiksu Killing Stalking, kde seriový vrah vězní a psychicky týrá svého stalkera, který má sám nějaké psychické problémy. Všichni o tom mluví jako horroru a jak je to traumatizující, ale mě to celou dobu přišlo spíše atraktivní… po tomhle tak nějak přišla touha po více takových věcech a motivech.. a skoro každý večer si projíždím různé self harm a proana komunity někde na internetu nebo třeba různé věci si i nakreslím. Vždycky to skončí tím, že se udělám.
Zvláštní také je, že si mi líbí i ženy a u těch mě tyhle věci nepřitahují. Nicméně bojím se nevědomého projikování těchto zvláštních preferencí v nějakém budoucím vztahu a že možná způsobím nějakou škodu nebo toxicitu ve vztahu… nebo že mi třeba rupne jednou v bedně a někomu něco udělám.


Poradce

Dobrý den,

děkujeme Vám, že na své myšlenky nezůstáváte sám. Je důležité, abyste měl své pochyby s kým sdílet. Mnoho lidí nemá ve své sexuální preferenci jen jeden typ osob nebo aktivit. Zásadní je, abyste měl svou sexualitu dobře zmapovanou a byl si jistý svými hranicemi, abyste neriskoval, že někdy ohrozíte sám sebe nebo někoho jiného, případně že překročíte zákon.

Rádi Vám nabídneme anonymní prostor, kde si o těchto tématech můžete promluvit a udělat si v nich pořádek, abyste získal jistotu, že máte svou sexualitu pod kontrolou a můžete si ji užívat bez obav. Lze naplánovat online setkání s jedním z našich terapeutů - můžete nám na e-mail parafilik@nudz.cz napsat, které termíny v pracovních dnech mezi 8:00 a 15:00 byste preferoval.

Pokud byste preferoval telefonický kontakt bez předchozí domluvy, stačí zavolat na číslo +420 317 071 668 v následujících termínech: pondělí a středy mezi 9 a 12 hodinou, úterý a čtvrtky mezi 13 a 16 hodinou a můžete si promluvit s jedním z našich terapeutů přímo.

Jsme tu pro Vás,

tým projektu Parafilik