Z personálních důvodů nás výjimečně nezastihnete 9. - 17. 2. na naší lince.
Na e-mailu jsme tu pro vás stále a odepíšeme hned, jak to bude možné. V případě
potřeby se obraťte v těchto dnech na Linku první psychické pomoci: 116 123.
Děkujeme za pochopení, na slyšenou.

Osobní kontakt

9. června 2022

Dobrý den. Nemohl jsem si nevšimnout, že většina vašich odpovědí končí stylem "Kdybyste potřeboval toto téma s někým anonymně probrat, stačí zavolat na číslo...".
Pravděpodobně je vám jasné, že telefon není anonymní.
V kombinaci s "Naše zákonná ohlašovací povinnost" je použití telefonu nebo jakékoli jiné nešifrované komunikace spojené s Vaší osobou velmi špatný nápad.
Člověka to nutí popřemýšlet o účelu vašeho projektu.

účel našeho projektu je nabídnout krizovou intervenci, poradenství a terapii lidem s parafiliemi a jejich blízkým. Pro úvodní spojení nabízíme více možností, online setkání nebo telefonní linku, abychom zajistili nízkoprahový přístup.

Zákonná oznamovací povinnost se vztahuje na každého občana ČR a předem na ni upozorňujeme, aby si každý člověk mohl informovaně rozmyslet, zda naši službu využije nebo ne.

Přejeme Vám klidný den,