Projekt Parafilik

Krizová a poradenská linka (SexHelp: Parafilik) na tel. 317 071 668  | 

Po 9 – 21h / Út 9-17 / St 13-21 / Čt 9 – 17h / 13-17

Sadismus


26. července 2022

Dobrý den,
již od počátku mého dospívání se v mé mysli začaly vyskytovat sexuální fantazie, které mě znepokojovaly. Když se začaly objevovat, tedy asi ve dvanácti letech, jednalo se pouze o škrcení žen. Dnes jsou mé představy mnohem násilnější. Často se v nich objevuje bodání, řezání, kruté bití a ponížení. Vzrušuje mě představa dosažení absolutní moci nad ženou, jenž se urputně brání. V minulosti se mi již stalo že jsem pocitoval silnou touhu uškrtit, či jinak zabít, náhodné ženy. Sexuální uspokojení mi přináší i opačná role, tedy úplné odevzdání se někomu jinému. V takových případech preferuji jakožto partnera muže. Líby se mi byt ponižován a nucen k poslušnosti. Pro úplnost bych se měl zmínit i o mé zálibě v nošení dámského oblečení. To nesouvisí se sexem, ale mou touhou stát se jiným člověkem. Zajímal by mě váš názor na to co je se mnou špatně. Předem děkuji za odpověd.


Poradce

Dobrý den,

jen z Vašeho dotazu v online poradně bohužel není možné usuzovat, čím jsou Vaše myšlenky a fantazie zapříčiněny. Nicméně i vzhledem k jejich násilné povaze je velmi dobře, že na něj nezůstáváte sám. Popisujete, že jste v minulosti zažil touhu zabít náhodné ženy. To je samo o sobě výrazným varovným signálem, kvůli kterému by bylo dobré pokračovat v kontaktu s odborníky - abyste měl toto téma kde řešit, našel odpovědi na svou otázku, a mohl si být jistý, že ač jsou Vaše fantazie jakékoliv, v reálném životě nic takového nespácháte.

Rádi Vám zprostředkujeme jednorázové anonymní setkání s členem našeho terapeutického týmu - s ním můžete své fantazie probrat a zjistit od něj, jaký by doporučoval další postup. Úvodní setkání u nás probíhá vždy distančně - můžete nám napsat, které termíny v pracovních dnech mezi 8:00 a 15:00 byste v příštích týdnech preferoval.

Pro možné urychlení lze toto setkání realizovat i telefonicky, stačí zavolat na číslo +420 317 071 668 v následujících termínech: pondělí a středy mezi 9 a 12 hodinou, úterý a čtvrtky mezi 13 a 16 hodinou a můžete si promluvit s jedním z našich terapeutů přímo bez další předchozí domluvy.

Jsme tu pro Vás,

tým projektu Parafilik