V týdnu od 28. do 30. 11. 2022 z personálních důvodů
rušíme provoz krizové linky.

Násilí

4. září 2022

Dobrý den. Už od přibližně devíti let mě vzrušuje být týraná. Fantazíruji o tom jak mně někdo bodá to břicha, topí, škrtí nebo třeba pálí rozžhaveným kovem. V mojem okolí je teď někdo kdo by k tomu byl ochotný, hrozně mě to láká. Už mě ani nezvruší normální sex. Je nějaká možnost jak to léčit ? Horší pro mne je že mě vzrušuje i násilí na jiných. Začínám mít opravdu strach protože mne silně vzrušil film ve kterém chtěl muž znásilnit dítě. Ona brečela a bála se a já jsem chtěla být na místě toho muže. Bojím se že jsem pedofilní ale pokud v tom není násilí děti mne nevzrušují. Nevím kam se obrátit aby mě nezavřeli. Neplánuju někomu ublížit ale často na to myslím a bojím se že jednoho dne se to stane.

je dobré, že jste na své myšlenky nezůstala sama a napsala jste. Doporučujeme Vám velkou obezřetnost ohledně sexuálních aktivit s lidmi ve Vašem okolí a pokud by v nich měla hrát roli bolest či násilí, doporučujeme Vám takové aktivity provozovat v rámci legálních hranic a bezpečnostních pravidel, například SSC (více např. zde: https://cs.wikipedia.org/wiki/Safe,_sane,_consensual).

Ptáte se, zda je možné léčit to, co se Vám děje - je možné pracovat se svými fantaziemi, získat nad nimi kontrolu a získat porozumění a klid ohledně své sexuality. Nelze samozřejmě diagnostikovat na dálku, nicméně to, že Vás nějaká scéna ve filmu či fantazie vzruší, neznamená, že něco takového musíte udělat i v realitě.

Pokud chcete, rádi Vám nabídneme anonymní konzultaci či dlouhodobější terapeutickou spolupráci, stačí zavolat na číslo +420 317 071 668 v následujících termínech: pondělí a středy mezi 9 a 12 hodinou, úterý a čtvrtky mezi 13 a 16 hodinou a můžete si promluvit s jedním z našich terapeutů přímo bez další předchozí domluvy a svou situaci s nimi probrat. Případně lze domluvit takové setkání i přes online platformu Cisco webex. Dejte nám prosím vědět, zda máte zájem o nabídku termínu.

Jsme tu pro Vás,