Projekt Parafilik

Krizová a poradenská linka (SexHelp: Parafilik) na tel. 317 071 668  | 

Po 9 – 21h / Út, St, Čt 9 – 17h / 13-17

Permanentní touha byt vykastrován


23. února 2023

Už zhruba 25 let me vzrušuje představy okolo tématu kastrace muže rozkopanim nebo chirurgickou cestou rukou operaterky v plodnem věku. A jjjrkba deset let si nechávám kopat mezi. Ohy různé zeny, bud za úplatu nebo když se podtextu tak přímo na ulici od oslovených zens otázkou chcete se podílet na kastraci pedofila, nebo násilného sexuálního predatora?”. Zhruba jedna žena ze 20 souhlasí s provedením dobrolneho odstranění obou hemisfér ze skrota. Na kastraci se podílí většinou bud písemným souhlasem nebo kopanim anebo velmi různé silným zatažením za provaz nebo šňůru kterou mám podvázaný obě hemisféry. Podle toho. S jakou silou dochází k zatažení za zmíněny provaz lze na pomyslné skále od 1. Do 5. Definovat rozhodnost při likvidaci mužských funkcionář dobrovolnika. Cuz jsem zatím mnoho různých zranění v oblasti mých genitálií a po několika silnějších zážitcích
Se mi začal měnit hormonální fon, slábnout sexuální život včetně chutě na sex a samotné erekce, která dnes spis výjimečným a krátkodobým jevem. Takto v boji s touhou po kastraci jsem přišel na to, ze jedinou cestou k hlubšímu utlumení a po nějak individuální době i vymizení jakýchkoli. Uxrogenitalnich myšlenkových souvislosti.stav který se.blíží smrti sexuálních center muže. Je to logické? Je má touha po kastraci šílenstvím nebo vývojem?


Poradce

Dobrý den,

předem je důležité říci, že násilí s účelem způsobit zranění druhé osoby je nelegální a písemný souhlas na tom nic nemění. K Vašemu dotazu - bez podrobného diagnostického rozhovoru nejsme schopni rozpoznat, čím je Vaše touha po kastraci způsobena a jak je s ní možné pracovat. S tím se pojí i otázka, zda by pomohlo utlumení Vaší sexuální touhy (například vhodnou medikací).

Přejeme vše dobré,

tým projektu Parafilik