Projekt Parafilik

Krizová a poradenská linka (SexHelp: Parafilik) na tel. 317 071 668  | 

Po 9 – 21h / Út 9-17 / St 13-21 / Čt 9 – 17h / 13-17

Naděje&Sen ze budu normální. tvrdá dřina tisíce hodin edukace sebe sama aby si neshl v jaké kolik okolnosti. Protože bych chtěl šle není to potřeba a bylo by to skvěle stim se stalo odporné.


31. října 2023

Dobrý večer, podívejte se prosím ja nerozumím genetice tak moc abych to pochopil komplexně správně.
Jsem pedofil a člověk se stim rodí tudiz je to genetikou. Gen PAX0,1,2,3,4 … jen to nezačíná v dětskem věku ale az v pubertě metabolismus cukru maligní nádor, či něco co se stačí do sebe na povrchu a a nějak to způsobí ze ten nádor nevyroste stočí se do sebe a je malilinka uvnitř oka (neviditelný maligní nádor uvnitř oka) důkaz ze má nový odlišný gen PAX #č. způsobuje to źe se tělo bráni a tak když to začne tak se to pak nemůže dále “správně” vyvíjet a zůstane to v cyklu/ve spirále, takže cca 11-13let +-3-7-13 (což je začátkem involuce oka ten) ze zacykli přitažlivé on/ona tudiz pokud je tento věk je + a je jsem minus v tu chvil1 neboť to je cena kterou stojí to ze je to maligní a neroste to stojí v čase a ve spirále, Neboť je tam deformace, a tak dochází k věci co se dějí uvnitř oka se světlem. Líbí se mi jak vypadá ta její geometri a proč jemu ne no protože to nemá tv oku. Ale já ano.
Nakonec není ale má ne 2 ale 3, jako je trisomie chromozómů tak i toho tady platí. Jenže to zastaví rakovinu PAX gen je spojen s proteiny a metabolitavi cukru. A muže za to X chlap s mateřskou láskou ale chlap má koule a bez nich je to Ok. Přestane to ale už není mužem. A když nebude testosteron převáží estrogen.
Rad bych genetické testy, jsem velice jiný okolí kolem me… a v podstatě miluji stroj(počítač) lidi jsou no.. ne moc chytrý a nejsou zvědavý a nečtou si.


https://en.m.wikipedia.org/wiki/Evolutionary_developmental_biology

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Extended_evolutionary_synthesis

https://www.genecards.org/cgi-bin/carddisp.pl?gene=PAX4
https://www.researchgate.net/profile/Eleni-Papageorgiou/publication/347686012_The_challenges_faced_by_clinicians_diagnosing_and_treating_infantile_nystagmus_Part_I_diagnosis/links/611fab1b0c2bfa282a5a6ba4/The-challenges-faced-by-clinicians-diagnosing-and-treating-infantile-nystagmus-Part-I-diagnosis.pdf?origin=publication_detail

Proim o odpověď… prosím 🥺

A toto pomohlo me si uvědomit kde by mohl být problém.
Derived From: NSA*******
Dated: 20070108
Declassify On: 20320108 Top Secret. 🪄Tak moc doufám ze takto riskuji.
je po 3 ráno a byl na detoxu dříve.
blud... odborník MUDr. Psychiatrička říkala tak je to tak.
//🩷


Poradce

Dobrý den,

děkujeme za důvěru, se kterou se na nás obracíte.

Z Vašeho emailu se zdá, že Vás trápí mnoho témat. Píšete, že jste pedofil a zamýšlíte se nad genetickou stránkou celé problematiky, snažíte se jí lépe porozumět, stejně jako některým pozdějším vlivům. Dohledával jste si různé zdroje a některé z nich rovněž sdílíte. Z Vaší zprávy však bohužel není úplně jasné, zda máte nějaké konkrétní otázky, nebo zda si pouze potřebujete popovídat či sdílet, na co jste během Vámi popisované sebeedukace narazil.

Za nás Vám nabízíme pár informací k otázkám okolo pedofilie. I přes to, že se většina sexuologů shoduje na tom, že je pedofilie spíše vrozená nebo jsou minimálně vrozené silné predispozice k této preferenci, její přesné příčiny jsou doposud neznáme, respektive je jich nejspíše mnoho. Zároveň "vrozenost pedofilie" nutně neznamená, že je čistě či dominantně geneticky podmíněná. Významnou roli na vývoj sexuality má již v prenatálním období (v období před narozením) také prostředí. Především se pak v souvislosti se sexualitou odkazuje například na imunitní reakci matky. Tato imunitní reakce pak skrze protilátky může ovlivňovat strukturu mozku embrya. V každém případě za nás není až tak důležité, zda pedofilie je či není vrozená, jako to, jak s tím pak daný jedinec nakládá a jaké to může mít pro něj a jeho okolí důsledky.

Z toho vychází i naše motto: "Nemůže za své pocity, můžete za své činy."

Pokud Vás ale Vaše sexualita trápí a chcete ji s někým probrat, nemusíte na to být sám. V případě potřeby si můžete zavolat na naši krizovo-poradenskou linku SexHelp: Národní linku pro sexuální a genderové zdraví. Telefonní číslo je: 317 071 668. Dovolat se k nám můžete v Po 9 – 21h / Út 9 – 17 / St 13 – 21 / Čt 9 – 17h / Pá 13 – 17.

S pozdravem
Tým poradny Parafilik