Projekt Parafilik

Krizová a poradenská linka (SexHelp: Parafilik) na tel. 317 071 668  | 

Po + St + Pá: 12-20; Út + Čt: 8-16

Jsem gerontofil a trápí mě to.


13. března 2021

Dobrý den nikdy bych s nikým starým nespal. Mám to z porna jinak bez porna bych tím nebyl. Štítím se gerontofilů podle mě by ta úchylka neměla existovat! Myslím si že mám špinavej mozek kvůli mojí gerontofilii. Co poradíte? Na internetu je studie kde prý 48 procent chlapů si představuje sex s někým mnohem starším mě se tomu ale nechce věřit.


Poradce

Dobrý den,

děkujeme za Váš dotaz. Bylo by dobré, abyste na řešení této situace nezůstal sám. Pokud chcete pracovat na tom, abyste své sexuální fantazie, chování a sledování pornografie měl pod kontrolou, rádi Vám nabídneme telefonickou/online konzultaci. Můžete nás kontaktovat i proto, abyste měl bezpečné prostředí, kde o své sexualitě můžete mluvit a orientovat se v jejích projevech. Během konzultace můžeme začít hledat cesty, jak s Vašimi preferencemi pracovat, případně se dohodnout na možnostech dlouhodobější odborné péče.

Termíny těchto konzultací standardně poskytujeme v pracovních dnech mezi 9:00 a 15:00. Máte nějaké preferované dny v týdnu a časy, kdy by se Vám hodilo spojit se s námi?

Co se týče Vámi uvedené studie, bohužel nevíme, o kterou jde, a proto Vám nemůžeme poskytnout odborný náhled na to, jak jsou její data relevantní.

Dejte nám prosím vědět, zda máte zájem o první informační konzultaci.

Tým projektu Parafilik