Projekt BRIDGE

Máte obavy z konzumace nevhodných materiálů zobrazujících nezletilé? Nejste si jisti možností vyhledání dostupné pomoci?

 

Mezinárodní výzkumný projekt Bridge poskytuje možné řešení tím, že nabízí jednotlivcům bezpečný prostor diskrétně prozkoumat možnost vyhledání dostupné odborné pomoci v České republice. Projekt je určen osobám, které mají obavy ze svých sexuálních nutkání vůči nezletilým a potýkají se s problémem vyhledávání a konzumace nevhodného materiálu zobrazujícího nezletilé (tj. dětské pornografie).

Zapojením se do projektu budou mít účastníci možnost účasti na svépomocném online programu ReDirection nebo možnost absolvovat pět motivačních rozhovorů prostřednictvím anonymního chatu. Cílem obou intervencí je nejen pomoci účastníkům získat kontrolu nad jejich sexuálními myšlenkami a chováním, ale také v případě zájmu jim poskytnout informace o dostupné specializované péči.

Účast v projektu je zcela bezplatná, anonymní a zcela dostupná online. Nábor do projektu Bridge probíhá od 18. září 2023 do 21. dubna 2024.  Registrace je možná prostredníctvím internetové platformy projektu Iterapi na nasledujícím odkaze: www.iterapi.se/sites/bridge/lang/cs. Léčebná platforma je také pŕístupná prostřednictvím prohlížeče TOR. Onion link.

 

Projekt je realizován v rámci Centra pro sexuální zdraví a intervence (NUDZ).

WEB PROJEKTU BRIDGE

www.iterapi.se/sites/bridge/lang/cs

Letáček ke stažení

Scroll to Top