Skupinové terapie

Skupina pro pomoc se zvládáním kompulzivního sexuálního chování (Mgr. Filip Šinkner)

Narušuje Vám míra sledování pornografie život? Bojujete s nadměrnou mírou masturbace? Bojíte se toho, že by Vás Vaše sexualita mohla přivést do problémů, ať už s Vašimi blízkými nebo se zákonem? Tato terapeutická skupina je určena přímo pro Vás. Využívá metod kognitivně behaviorální terapie, které přináší účastníkům lepší chápání jejich chování a prožívání a nabízejí způsoby, jak člověk může sám sebe rozvíjet.
 
Ve skupině se můžete naučit strategie, jak měnit své chování, rozvíjet své dovednosti v mezilidských vztazích, najít nové cesty jak prozkoumávat a realizovat svou sexualitu bez toho, aby Vám negativně ovlivňovala život, a naučit se zacházet s nepříjemnými emocemi. 
 
 
V případě zájmu o zařazení do skupiny pište na e-mail: filip.sinkner@vfn.cz s předmětem “zvládání”. 

Skupina pro ženy řešící poruchy sexuální touhy a vzrušení (Mgr. Leona Plášilová)

Otevíráme novou terapeutickou skupinu pro ženy s chybějící nebo sníženou sexuální touhou, poruchou sexuálního vzrušení a pro ženy řešící partnerský nesoulad v sexuální oblasti.

Doba trvání skupiny je od listopadu 2023 do března 2024. Skupina se bude ve složení max. 8 členek setkávat 1x 2 týdny v úterý od 15:15 do 16:30 na Sexuologickém ústavu 1. LF UK a VFN (Ke Karlovu 11, Praha 2).

Přihlášení: Účast je zdarma (na pojišťovnu) po předchozím vstupním vyšetřením s psycholožkou. Přihlášení probíhá přes e-mail psychosexuologie@vfn.cz s předmětem „skupina ženy“.

 

Scroll to Top