Projekt Parafilik

Krizová a poradenská linka (SexHelp: Parafilik) na tel. 317 071 668  | 

Po 9 – 21h / Út 9-17 / St 13-21 / Čt 9 – 17h / 13-17

Znepokojuje vás vaše sexualita?

Neobvyklé nastavení sexuality může přinášet řadu problémů v oblasti duševního zdraví nebo při zvládání sexuálních tužeb a impulsů, které by mohly vést k nevhodnému nebo nelegálnímu sexuálnímu chování v reálném či on-line prostoru. Heslem projektu Parafilik je „Nemůžete za své pocity, můžete za své činy“. Nabízíme odbornou pomoc lidem s neobvyklou (parafilní) preferencí, například těm, kteří jsou sexuálně přitahováni dětmi a nezletilými nebo takovým, které sexuálně vzrušuje násilí a nesouhlas partnerky nebo partnera.

Více informací o parafiliích a problematickém sexuálním chování zjistíte ZDE

Nebuďte na to sami!

Naši odborníci vám poradí v situacích, které máte problém řešit, a zodpoví otázky ohledně vašeho sexuálního nastavení. Prostřednictvím specializované terapie vám také mohou pomoci hledat cesty ke kvalitnějšímu a spokojenému životu, pomoci dlouhodobě zacházet se svou sexualitou tak, aby neohrozila ani vás ani nikoho jiného ve vašem okolí a poskytnou vám podporu a dovednosti, jak neztratit kontrolu nad svými pocity, představami a chováním pod vlivem stresu a v rizikových situacích. Všechny služby poskytujeme anonymně a bezplatně a klademe důraz na důvěrnost.

Nabízíme následující formy pomoci:


On-line poradna – anonymní online odborné poradenství pro lidi s problematickým nastavením sexuality

Krizová intervence – krátkodobá odborná pomoc pro krizové situace spojené s problematickým nastavením sexuality, se kterými si aktuálně nevíte rady

Kontaktní terapie – dlouhodobější specializovaná terapeutická spolupráce